CO TVOŘÍME, DĚLÁME A PLÁNUJEME......

11.10.2020 00:00

V současné chvíli se snažíme dát dohromady resty, ke kterým se běžně nedostaneme, kompletujeme kostymérnu, šicí dílnu, provozujeme Zásilkovnu, nosíme balíčky a nákupy seniorům a lidem v karanténě, zpracováváme historické fotografie, které budou k zapůjčení v dogitální formě, připravujeme distanční tvořivé dílny, distanční putovací hry, a výstavky.

 A samozřejmě plánujeme na jaro, a hlavně léto, aktivity a akce, na kterých pracujeme delší čas, ale vzhledem k situaci a počasí je nemůžeme prozatím realizovat, ale přes zimu jsme na nich pilně pracovali. Vzhledem k situaci nám nepřijde vhodné Vás jimi zahlcovat, ale určitě se včas vše dozvíte. Něco málo Vám nakousneme.... Můžete se těšit na Stezku bosých permoníků, kde? nechte se překvapit, bude zajímavá, veselá a relaxační. Můžete se těšit na jarní úklidové akce, na jarní výzdobu na některých místech, na dálkový pochod, na den plný zábavy s popeláři, na orientační závod, na Kuličkyádu, na další retro souboje, na turnaj ve vodním fotbálku, na další sporty, na letní tábory, na letní kino a v jednání je spousta hudby a pěkných podvečerů v rámci připravované letní akce Léto pod věží, naše pozvání přijal známý Pokáč, a spoustu dalších jsou v jednání.

Pořád máme zájem o zapůjčení Vašich fotografií z dob vašeho mládí, nebo mládí vašich příbuzných, z dob hornické éry apod.

Držme si pěsti, at se brzy potkáme a ať brzy naše plány můžeme realizovat! Krásné dny a lepší zítřky! M.Š.